AB Hibe Programlarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi / 14-15 Ocak 2023 / Ankara

AB Hibe Programlarına Yönelik Proje Hazırlama Eğitimi / 14-15 Ocak 2023 / Ankara

Türkiye’nin Avrupa Birliği Projeleri alanında lider eğitim kurumu olan AB-ilan.com / AB Akademi, Proje Hazırlama (PCM) Eğitimi 14-15 Ocak 2023tarihlerinde Ankara‘da gerçekleştirilecek. Proje geliştirme, hazırlama, uygulama ve değerlendirme süreçlerinde  alanın en yetkin uzmanları ile AB Programlarını ve uygulamaları ile proje hazırlamayı öğreneceksiniz.

On beş yıldır Avrupa Birliği ve Kalkınma Ajansları Hibe Programlarına Proje Hazırlama, Proje Yönetimi ve Değerlendirme aşamaları konusunda eğitim veren AB-ilan.com ve AB Akademi bugüne kadar 9 farklı modül altında yaklaşık 500 eğitim gerçekleştirmiş, 10.000’in üzerinde kişiyi mezun etmiştir.

Bu eğitimlerde katılımcı memnuniyetinde çok yüksek bir başarı yakalamıştır. On yılda 20’den fazla ülkede proje geliştirme, proje yönetimi, mantıksal çerçeve yaklaşımı, izleme ve değerlendirme konularında eğitimler verilmiştir. AB Akademi eğitim referansları için  tıklayınız.

Eğitim kimlere yöneliktir?

Avrupa Birliği’nin açacağı yeni programlardan hibe almak isteyen, Kalkınma Ajanslarına özellikle sosyal başlıklarda proje yazmayı düşünen ya da PCM sertifikası alarak yeni iş imkanlarından yararlanmayı tasarlayan gençlere ve profesyonellere yönelik olup, katılımcıların Avrupa Birliği adaylık sürecinde AB Mali Yardımlarını hakkında bilgilenmelerini, AB Hibeleri ve Kalkınma Ajanslarına yönelik proje teklifi hazırlama sürecine hakim olmalarını sağlamayı amaçlamaktır. Eğitim süresi boyunca teorik bilgilerin yanı sıra grup çalışmaları ile katılımcılar proje hazırlama mantığını pratik olarak da öğreneceklerdir.

Not: Eğitimde, proje döngüsü yönetimi metodolojisi çerçevesinde, proje geliştirme süreçleri öğretilmesi amaçlanmaktadır, eğitim spesifik bir programa yönelik bilgilendirme toplantısı değildir. 

Eğitim Programı için tıklayınız.

Eğitim Ücreti

Nakit/EFT/Havale/Kredi Kartı : 3.250,00 TL (KDV Dahil)

Öğrenci – Nakit/EFT/Havale/Kredi Kartı : 2.500,00 TL (KDV Dahil)

Kredi kartı ile ödeme seçeneği;

Online güvenli ödeme sistemi “iyzico” üzerinden de ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak isterseniz lütfen talebinizi e-posta üzerinden bize iletiniz.

Kredi kartına vade farksız 3 aya kadar taksit imkanı bulunmaktadır.

Eğitim ücreti neleri kapsıyor?

Ücrete tüm eğitim dokümanları, çay/kahve/kuru pasta ikramı dahildir.

Eğitim ücretine yol, konaklama, yemek masrafları dahil değildir.

Eğitime 5 iş günü kala yapılan iptallerde para iadesi yapılamaz. Bir sonraki eğitime katılma hakkı sağlanır.

Eğitim Sertifikası

Eğitim sonunda katılımcılarımıza AB-ilan.com ve AB Akademi tarafından Project Cycle Management (PCM) Eğitimi Katılım Sertifikası verilecektir.

Kayıt

Sınırlı kontenjan nedeniyle, katılım teyitleri başvuru sırasına göre yapılacaktır.

Başvuru Formu: AB ve Kalkınma Ajansları için Proje Hazırlama (PCM) Eğitimi Başvuru Formu için tıklayınız.

Eğitim Saatleri

9:30-16:30

Eğitim Tarihi ve Yeri

Eğitim yeri, katılımcı sayısına göre eğitimden en geç 1 hafta önce belirlenecek, katılımcılar ile paylaşılacaktır. 

14-15 Ocak 2023

Sorularınız için: AB Akademi A.Ş. 

Telefon

0312 417 93 45

E-Posta

egitim@ab-ilan.com

AB-ilan.com, AB Akademi A.Ş. markasıdır.

www.abakademi.com.tr

Genel katılıma açık programların açılabilmesi için yeterli kontenjan sağlanması gerekmektedir. Kontenjan sağlanamadığı durumda AB Akademi programı açmama hakkını saklı tutar. AB Akademi, herhangi bir nedenden eğitimi iptal edebilir ya da erteleyebilir. Bu durumda ödenen eğitim ücreti katılımcıya iade edilir. 

Başvuru Formu için Tıklayınız

Eğitmen Hakkında:

Hüseyin Aktürk

AB Akademi ve AB-ilan.com & gelbasla.com Yönetici Ortağı Hüseyin Aktürk, İzmir’de doğdu.

İlk ve orta öğrenimini İzmir’de tamamlayan Aktürk, 2000 yılında Birleşik Dünya Kolejleri Bursunu kazanarak Güney Afrika’daki Swaziland Krallığında bulunan, Waterford Birleşik Dünya Koleji’nde lise öğrenimini tamamladı.

2003 yılında Davis Vakfı Bursunu kazanan Aktürk, ABD’de bulunan Colby Üniversitesi’nde Uluslararası İlişkiler, İktisat ve İşletme okudu. Proje Yöneticisi olan Aktürk, proje kariyerine Güney Afrika’da Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komiserliği’ne bağlı Mpaka mülteci kampında başladı. Çoğunluğu 1994 Rwanda soykırımından kaçan mültecilerin oluşturduğu mülteci kampında 1 yıl gönüllü hizmet yapan Aktürk, 1 yıl da Güney Afrikalı sokak çocuklarını koruyucu aileler bulmayı amaçlayan SACRO Projesi’nde görev aldı. 2007 yılında Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı’nda “Türkiye’de Gençlik” konulu 2008 Ulusal İnsanı Gelişme Raporu’nun hazırlanmasına destek olan Aktürk, 2008 yılında Türkiye’ye dönüş yaptı ve Afrika konusunda akademik çalışmalarda yer aldı. Bu dönemde sahra-altı Afrika çalışan ve bir çok rapor yayınlayan Aktürk, televizyon ve radyo kanallarında yorumcu olarak yer aldı.

2009 yılında Irak Yerel Seçimlerinde Birleşmiş Milletler seçim gözlemcisi olarak Al-Hillah, Kerbela, Babil bölgelerinde bulunan Aktürk, Türkiye’ye döndükten sonra Türkiye’de, Avrupa Birliği tarafından finanse edilen en büyük sosyal projesi olan İç Göç Entegrasyon Projesi’nde uzman olarak çalıştı. Aktürk, projenin tamamlanmasından sonra 2010 yılından bu yana kurucu ortaklığını yürüttüğü AB Akademi AŞ.’yi kurdu. Bu şirket ile Türkiye’nin önde gelen vakıf, dernek ve üniversiteye danışmanlık hizmeti verdi. AB Akademi Türkiye’de en çok Proje Döngüsü Yönetimi eğitimi veren kurum oldu ve Aktürk bu eğitimlerde 10 bine yakın kişiye proje eğitimleri verdi. Aynı zamanda firma bünyesinde kurulmuş AB-ilan.com, Avrupa Birliği projeleri ve kariyer fırsatları konusunda Türkiye’nin en çok takip edilen (yıllık ortalama 1 milyon farklı kullanıcı ile) websitesi oldu.

Aktürk, halihazırda Avrupa Birliği Sınır Ötesi İşbirliği Programlarının Yürütülmesi Teknik Destek Projesi’nde kıdemli uzman olarak görev almaktadır. 

Eğitmen özgeçmişine ulaşmak için tıklayınız.

Bir yanıt yazın