Hakkımızda

AB Akademi A.Ş. kamu ve özel sektör için ekonomik ve sosyal kalkınma alanında projeler üreten, yürüten, izleyen ve değerlendiren bir danışmanlık şirketidir.

2010 yılında kurulan AB Akademi A.Ş. birçok ülkede onlarca projenin uygulanmasına destek sağlamıştır. Şirketimiz Avrupa Komisyonu, Dünya Bankası, Bakanlıklar ve Kalkınma Ajansları için projeler üretmekte ve uygulamaktadır.

AB Akademi A.Ş aynı zamanda proje alanında kapsamlı ve uygulamalı eğitimler vererek yaklaşık 15 bin kişinin eğitilmesini sağlamış lider eğitim kuruluşudur. Uzmanlarımız 20’nin üzerinde ülkede proje geliştirme ve proje yönetimi eğitimleri vermiştir.

AB Akademi A.Ş. aynı zamanda bünyesinde iki tescilli markası AB-ilan.com ve gelbasla.com ‘u da barındırmaktadır. Yılda 1 milyondan fazla kullanıcının ziyaret ettiği AB-ilan.com, Avrupa Birliği, projeler, hibeler, fonlar, burslar ve kariyer fırsatları alanında Türkiye’nin en çok takip edilen sitesidir.

2017 yılında kurulan Gelbasla.com ise, kalkınma, göç, sosyal entegrasyon alanında çalışan uzmanlar için oluşturulmuş bir kariyer portalı olup, 4 yıl gibi kısa bir sürede 400’den fazla uluslararası kuruluş, STK ve Şirkete hizmet vermektedir.